pondělí 7. dubna 2014

Drahé kameny pro lásku

Růženín , smaragd , měsíční kámen , lapis lazuli , nefrit ... To jsou jen některé kameny , které jsou oblíbené pro jejich schopnost  přivést lásku do našeho života. Každý z drahých kamenů na Zemi má jedinečné vlastnosti, rozhodně ne každý je vhodný k použití jako „kámen lásky“. V tomto článku se podíváme na některé rozdíly mezi nimi a poradíme, jak kombinovat různé druhy kamenů tak, aby nám přinesly žádoucí výsledky produkovat požadované výsledky pro šťastnější a zdravější milostný život.

Najděte svou spřízněnou duši ...

     Hledání lásky, jakou si přejete, může být pro vás obtížné. Pouhý akt chtění získat lásku nebo nenaplněná touha dokáže člověka uvést do stavu, kdy jeho potřeba lásky není naplněna, což má za následek frustrace a ztrátu energie a chuti do života. Věříme, že Buddha měl pravdu, když řekl, že zdrojem veškeré bídy je touha.

    Je zřejmé, že pokud hledáte lásku, jste ve stavu touhy. Váš emocionální a duševní postoj k dosažení toho, po čem toužíte, představuje značnou část toho, co určuje váš úspěch v životě. A když člověk hledá partnera pro lásku, vstupují do hry silné emoce spojené s touhou milovat a být milován.

    Při hledání lásky se mnozí lidé cítí nejistě nebo rozpačitě. Možná je to tím, že měli špatný vztah v minulosti a bojí se otevřít nové lásce, z obav větší bolesti nebo dalšího zklamání.

   Můžete mít dobrou představu o tom, co chcete od partnera, ale nejste si jisti, zda máte to, čím k sobě můžete přitáhnout takového člověka. Pokud jste stydliví, pak učinit první krok k získání partnera se může zdát téměř nemožné. Můžete mít pak pocit osamělosti a nevěříte, že by někde mohl být někdo, kdo by vám dal lásku, po níž toužíte.

   Bezvýsledná snaha získat lásku může rozvířit nesčetné množství nezdravých emocí, které mohou ještě více zablokovat váš záměr získat partnera.

Drahé kameny lásky

   Drahé kameny lásky vám nezajistí jak mávnutím kouzelného proutku to, aby se ve vašem životě objevila spřízněná duše. Ale mohou vám pomoci rozvíjet zdravý stav mysli, který vám umožní najít lásku, kterou hledáte. Drahé a léčivé kameny vyzařují energii, kterou můžete využít pro získání lásky,kterou hledáte.


    Pokud hledáte léčivý kámen, jenž do vašeho života přivede lásku, pak romantický růženín je pro vás tím pravým kamenem.  Energie tohoto drahého kamene při otevírání srdce lásce je tak silná, že často je zapotřebí jej kombinovat s ametystem, aby zůstala na potřebné úrovni.
   
    Růženín je kamenem nepodmíněné lásky. Uklidňuje a ubezpečuje nás v lásce, přináší nám schopnost dát druhému najevo lásku a uznání. Stejně tak nám dává lásku k nám samotným.  To otevírá dveře k našim vzájemným citům a posiluje schopnost empatie. Tím se obnoví důvěra v nás samotné, důvěra ve vztah. Růženín vytváří naši vnitřní harmonii.
  
    Pokud jste dosud nepoznali lásku, růženín vám k ní otevře cestu; pokud jste ztratili v lásce, nabídne vám hledání správné cesty k jejímu uchování. Pokud vaše city utrpěly nezdravým vztahem, růženín odstraní negativitu a nahradí ji pocitem sebedůvěry a sebeúcty.

Srdce z růženínu


Zde jsou některé způsoby, jak použít růženín pro přivolání lásky:

Umístěte kouli z růženínu kouli na místo, kde chcete, aby kolem vás bylo láskyplné prostředí.

Použijte hůlku z růženínu pro soustředění energie a vašich citů na spřízněnou duši.

Dejte si v noci kámen růženínu pod polštář, ať vám přivede lásku z vašich snů.

Proveďte rituál lásky pomocí srdce z růženínu. Srdce, vyřezané z růženínu je velmi silným symbolem lásky. 

Už jednoduché držení srdce z růženínu v dlani a soustředění se na něj zároveň s myšlenkou na milovanou osobu, dává dobrý výsledek.

Použijte vejce z růženínu, aby vaše láska rostla a stále se pozitivně vyvíjel váš vztah. Dávná tradice udává, že vejce z růženínu pozitivně ovlivňuje plodnost.

Používejte šperky z růženínu, abyste k sobě přivedli vytouženou lásku, nebo když potřebujete mít sami v sobě více sebelásky.
Vajíčko z růženínu


Koule z růženínu
Přívěsky růženín

Růženín Buddha náramek
Srdíčko růženín

Malá hůlka z růženínu ve formě přívěsku


Kombinace růženínu s jinými „kameny lásky“:

Ke stabilizaci a posílení vztahu použijte růženín a chryzokol.

K překonání žárlivosti použijte růženín a chryzopras.

Chcete-li otevřít se novým zkušenostem v lásce, použijte růženín a olivín (peridot), nebo růženín a azurit

Abyste se stali více extrovertní, použijte růženín a citrín, což je naprosto úžasná kombinace dvou silných kamenů, nebo použijte růženín a císařský topaz


Chcete-li překonat strach nebo obavy spojené se záležitostmi srdce, použijte růženín a turmalín „meloun“

Chryzokol s malachitem

Citrín

Žádné komentáře:

Okomentovat