pátek 4. března 2016

"Barvomluva" drahých kamenů: 21. února až 20. března v modréLidem narozeným v období od 21. února do 20. března, tedy RYBÁM, jsou tradičně přiřazeny drahé kameny modré barvy.


Ryby patří mezi vodní znamení, kterému vládnou planety Neptun a Jupiter. Lidé narození ve znamení Ryb vynikají nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Typické jsou pro ně pochyby o vlastních schopnostech a nedostatek sebevědomí. Charakteristické vlastnosti jsou spolehlivost, upřímnost, důvěryhodnost a ochota pomáhat druhým. 


Drahými kameny pro znamení Ryb jsou: achát krajkový, akvamarín, ametyst, beryl, dumortierit, fluorit, heliotrop, chryzopras, iolit, jadeit, jaspis, kalcit, kunzit, labradorit, lapis lazuli, menalit, měsíční kámen, nebula, nefrit, opál, olivín, rubín, safír, shattuckit, sluneční kámen, smithsonit, stromatolit, sugilit, šungit, tanzanit, tiffany kámen (bertrandit), turmalín, tyrkys, unakit.
Labradorit - surový, leštěný.
http://www.nefertitis.cz/kameny-mineraly-sperky/labradorit-surovy-lesteny


Modrá je barvou ledu odrážejícího pomalu zesvětlující se modrou oblohu, jako když do barvy fialek začnou pronikat sluneční paprsky a zima začíná ustupovat počínajícímu jaru, příroda se probouzí k novému životu a modrá ohlašuje začátek života a emocí, je časem důvěry a věrnosti.Růže z azuritu
Drahé kameny modré barvy jsou nazývány kameny pravdy. Používají se jako talismany a amulety  pro upřímnost a odpovědnost. Jsou vhodné k tomu, abychom se cítili být důvěryhodnými a abychom se dokázali zaměřit na to, co v životě potřebujeme.


Velmi světlé odstíny modrých kamínků se používají pro zvýšení úsilí zbavit se destruktivních vzorců chování, jsou vhodné pro mírnění úzkostí, tišení žalu, zlepšení nálady a odpoutání se od negativní minulosti.Akvamarín - náramek sekaný
http://www.nefertitis.cz/naramky-sekane/akvamarin-naramek-sekany-extraSvětle modré kameny připomínající barvu mělkých vod, ve kterých se odráží nebe, pomáhají relaxovat, přemýšlet a rozjímat o životě. Jsou vhodné pro zvýšení trpělivosti, a pro schopnost odpouštět a požádat o odpuštění, pro klidné jednání, a pro usmíření. Jsou vynikajícími pomocníky pro podporu důvěry, věrnosti, překonání nejistoty, zachování stability, oddanosti a úcty.Stříbrný šperk s larimarem, který v sobě zrcadlí hru slunečních paprsků na mořském dně
http://www.nefertitis.cz/privesky-stribro/larimar-privesek-stribro-ls-219-ag-925


Tmavě modré drahé kameny se hodí pro zvýšení respektu vůči sobě samému a pro zvýšení cti. Používají se, pokud chceme projevit soucit, dosáhnout citlivého, jemného a něžného chování, ohleduplnosti a úcty, rozvážnosti, laskavosti a úslužnosti. Jsou zosobněním úsilí zaměřit se na službu druhým, citlivost vůči potřebám druhých a ohleduplnosti v našem vlastním chování.
 

Lapis Lazuli - Shamballa náramek.
http://www.nefertitis.cz/shamballa-naramky/shamballa-naramek-lapis-lazuliPapoušci z Lapis Lazuli.
Ať už jste jakékoli znamení Zvěrokruhu nebo si pořídíte kamínek libovolné barvy, přejeme Vám, ať z něj máte potěšení a ať Vám přináší radost a dobrou náladu a odhání od Vás vše negativní.  

Léčivé kameny Nefertitis.cz

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře!Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.
© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

 


Žádné komentáře:

Okomentovat