sobota 15. února 2014

Herkimer diamant - úžasný kámen se silnou energií     Křišťálový Herkimer diamant je kamenem spirituality. Tyto pozitivní energetické kameny pomáhají majitel spojit se s duchovním světem. Energie tohoto kamene je většinou duchovní povahy. Mohou pomoci s astrálním cestováním. Pokud držíte jeden z těchto energetických krystalů, cítite silné vibrace pulzovat skrz vaše tělo.

Léčivé a metafyzické vlastnosti  Herkimer diamantu:

Herkimer diamant má dvojí ukončení krystalu, což činí tyto léčivé krystaly velmi výkonnými a jsou to tedy nejlepší krystaly pro léčení. Jsou to skvělé kameny pro čištění těla od toxinů a odstranění veškeré blokády v těle. Vzhledem k množství energie v tomto kameni lze překonat fyzické vyčerpání, jsou ideální pro ty, kteří trpí chronickou únavou a dalšími poruchami imunity. Herkimer kameny jsou vynikající na uvolnění stresu a napětí a umožňují jejich majitel se uvolnit a cítit se pohodlně. V metafyzické rovině jsou nejsilnější ze všech křemenných léčivých kamenů. Obsahují velké množství energie  které mohou pomoci sladit a otevřít všechny čakry, odstranit všechny blokády a umožnit volně tekoucí duchovní energii po celém těle. Jsou zvláště užitečné při práci s korunní čakro a čakrou třetího oka. Umístění těchto drahých kamenů pod postelí napomáhá spánku bez nočních můr.

Použití

Herkimer diamanty mohou velmi dobře fungovat v kombinaci s jinými léčivými krystaly. Vzhledem k energii z těchto kamenů zesilují výhody všech ostatních krystalů. Z tohoto důvodu se často používají ve středu krystalové léčebné mřížky. Herkimer diamant v kombinaci s vltavínem -  dalším silným energetickým kamenem vede k úžasným výsledkům. Použití citrínu a Herkimer diamant spolehlivě odvrací negativní energie.

Co je Herkimer diamant

Herkimer diamanty jsou ve skutečnosti křemenné krystaly a ne diamanty. V USA jsou známé jako diamant z New Yorku, protože jeho jediné doly v Herkimeru , New York City. Důl je turistická atrakce, kde můžete hledat své vlastní Herkimer křemenné krystaly (Herkimer diamond). 

K  vlastnostem herkimer diamantu patří dvojité zakončení a různé barvy krystalu . Ta může sahat od čiré a křištálově jasné průzračnosti,  může obsahovat duhové barvy, vzduchové nebo vodní bubliny, některé kameny obsahují černé karbonové usazeniny, které mohou dávat krystalu kouřový vzhled. 

Pokud chcete koupit herkimer diamant, pak jejich ceny jsou mnohem vyšší než u jiných křemenných krystalů, vzhledem k vzácnosti a jasnosti kamenů. Ujistěte se, že kupujete krystaly, které jsou  opravdu Herkimer diamantem. Jsou podobné krystaly, které se nacházejí v Afghánistánu, Indie, Mexika, Tibetu a dalších místech po celém světě, které jsou obvykle označovány jako Fenster krystaly . Fenster kameny postrádají jasnost a velkolepost Herkimer diamantů.

Nádherný kus  Herkimer diamantu ve výběrové kvalitě s kouřovým vzhledem na www.nefertitis.cz

Herkimer diamant průzračně čirýŽádné komentáře:

Okomentovat