úterý 8. září 2015

Jak přestat kouřit s léčivými kameny?

Mnoho z nás trápí zlozvyky a menší závislosti v podobě kouření, pití kávy či alkoholu. A většina z nás se jich chce zbavit, ale k naší smůle se neustále točíme v bludném kruhu. Říkáme si, že přestaneme od dalšího týdne, měsíce nebo nového roku, ale většinou to končí stejně... neúspěchem. Jak se nadobro zbavit zlozvyků? 

Odpověď je velice snadná: Musíme jen chtít! A k tomu nám můžou pomoci léčivé kameny. Stačí vybrat jen ty správné. Pokud chcete přestat kouřit, pít alkohol, kávu, přestat se přejídat nebo si přestat kousat nehty, můžete se obrátit na léčivé kameny, které vám pomohou tyto závislosti překonat.

Šarlatový lemurský krystal 


Lemurský kámen je také znám jako lemurský křišťál. Jde o křišťál podlouhlých tvarů, který může mít i jemné barevné nádechy, například šarlatové barvy. Šarlatový lemurský krystal je velmi silný ochranný kámen, který nás ochrání na cestách i při práci. Díky jeho načervenalému zbarvení je vhodný pro cestovatele, hlídače, policisty, hasiče a další riziková povolání, kde hrozí újma.

Světlejší odstín tohoto léčivého kamene s oranžovým nádechem je výborný pro posílení vůle a odhodlání ke změnám. Dokáže povzbudit a podpořit také při boji s nadváhou, přejídáním a obdobnými neřestmi. Lemurský krystal je vhodný také při meditování a komunikaci s duchy Lemuřanů. Lemuřané byli dávní obyvatelé mýtického kontinentu Lemurie, který se měl nacházet v Indickém oceánu.

Nádherné lemurské křišťály bílé barvy

Laguna achát 


Dalším velmi účinným drahým kamenem, který posiluje vůli, je laguna achát, známý také jako krajkový achát. Jde o pruhovaný achát, který je velmi oblíbený pro svou krásu i vlastnosti. Obecně achát byl používán již starověkými civilizacemi jako léčící amulet. Achát podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost a je také silný ochranný kámen. Krajkový achát podporuje vytrvalost a sílu k osobnímu rozvoji.

Laguna lace achát je považován za nejvíce ceněný pruhovaný achát na světě. Těží se pouze v jediné oblasti na světě, ve státě Chihuahua, a to pouze na území o velikosti 6 km2. Tento druh achátů může být v pestré škále odstínů. Může obsahovat odstíny červené, žluté, zlaté, mléčné bílé nebo zelené či hnědé.

Laguna achát může mít zbarvení od červené po zelenou

Ametyst 


Ametyst a jeho účinky jsou známy po celém světě. Co ovšem jen málo kdo ví, je to, že ametyst pomáhá při léčbě závislostí, zejména alkoholismu. Je to velmi silný ochranný a léčivý kámen, který může mít pozitivní účinky na tělo i mysl. Už v dávných dobách se nosil jako talisman zabraňující opilosti.

O ametystu tedy můžeme říct, že podporuje střízlivost a pomáhá překonávat bloky, zlozvyky a závislosti. Ametyst také odstraňuje negativní energii a blokuje geopatogenní zóny. Při jeho nošení můžeme zaznamenat uvolnění a zmírnění stresu. Je také hojně používán v boji proti nespavosti. Více o ametystu si můžete přečíst v našem článku Ametyst vlastnosti a užití – síla, ochrana a léčba


Ametyst je silný léčivý kámen, který pomáhá vyléčit bolest hlavy i nespavost


Astrofylit 


Astrofylit je léčivý kámen tmavě hnědé až temně černé barvy. Je znám svou pomocí při odstraňování špatných zvyků, návyků, zlozvyků a závislostí. Pomáhá svému majiteli se odprostit od špatných vlivů, přináší do života pohodu, optimismus a přivádí tělo do rovnováhy. Posiluje odvahu při realizování našich vizí a snů.

Tento drahý kámen je také používán pro posílení sebevědomí, pomáhá nalézt správnou cestu životem a přináší do života radost a spokojenost. Ačkoliv tento kámen není příliš známý, je to velmi dobrý společník při astrálním cestování a soustředění. Astrofylit také podněcuje energie aury a pomáhá aktivovat všechny čakry.


Tromlovaný astrofylit v černé barvě


Děkujeme za přečtení.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře!Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na  info@nefertitis.cz.

Autor: Eliška Reznerová

Žádné komentáře:

Okomentovat